tel. 609-551-780
 • Leasing wózków widłowych
 • Pomoc w uzyskaniu dotacji z Unii Europejskiej
 • Wózki spalinowe Komasu. Gwarancja do 60 miesięcy
 • Największy skład celny, ponad 400 pozycji na stanie

Jak do nas trafić?

Kontakt

Mariusz Jakubowski
34-120 Andrychów
ul. Krakowska 123

tel.kom.: 609-551-780
email: mariusz@lemarpol.pl
email: info@wozki-widlaki.pl

Mariusz Jakubowski
34-120 Andrychów
ul. Krakowska 123

jest czołowym importerem japońskich wózków widłowych.

Oferujemy w ramach leasingu nowe i używane wózki widłowe, ładowarki, podnośniki takich marek jak Toyota, Komatsu, Nissan, Atlet, JCB.

20 LAT NA RYNKU. 3 TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

Leasing wózków widłowych

wózek widłowy atlet

Wysoka jakość oferowanych produktów i usług, a także powiększająca się konkurencja na rynku sprawia, że aby sprostać wymaganiom firmy potrzebują ciągłego unowocześniania swojego parku maszynowego. Zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego kierujemy do Państwa naszą specjalną ofertę leasingową. Za jej pomocą będą Państwo wstanie korzystać w swojej firmie z najlepszych i najnowocześniejszych maszyn dostępnych w naszej ofercie.

Rozliczne korzyści dla klienta przy korzystaniu z leasingu operacyjnego sprawiają, że aby nie zostać w tyle i nadążyć za czołówką należy poważnie zastanowić się nad skorzystaniem z tej opcji. Do kosztów uzyskania przychodów można dołączyć:

 • koszt ubezpieczenia;
 • raty leasingowe;
 • wszystkie koszty eksploatacji wózka widłowego;
 • wpłatę, która stanowi wartość końcową przedmiotu leasingu.
wózek widłowy piccolo

Jeśli szukają Państwo wózka elektrycznego, który sprosta waszym oczekiwaniom zarówno pod względem wydajności, jak i jakości to z całą stanowczością możemy polecić państwo produkty firmy Atlet. Działa ona na rynku od 1958 roku dostarczając najlepsze rozwiązania w zakresie transportu magazynowego.

Za sprawą umowy dealerskiej oferta naszej firmy została wzbogacona o całą paletę ekonomicznych, ergonomicznych, wydajnych wózków najwyższej jakości firmy Atlet.

W zależności od pracy do której będą przeznaczone wózki widłowe polecamy szeroką gamę różnych serii. Wśród naszej oferty znajdują się takie rodzaje wózków jak:

 • Tergo UMS-TF/UHD-TF/UHX-TF;
 • Forte URF;
 • Tergo Forte UFS;
 • Alto PS;
 • Doppio PSD;
 • Ergo picker OPS;

a także wiele, wiele innych.

Tergo UMS-TF/UHD-TF/UHX-TF

Najnowsza generacja wózków widłowych wysokiego składowania Atlet możliwa jest do zamówienia z widłami teleskopowymi. Jest to idealne rozwiązanie dla magazynów posiadających podwójną głębokość regałów. Ten pojazd jest nie tylko stabilny i wydajny, ale także ergonomiczny. Dzięki temu obsługa hali magazynowej będzie jeszcze bardziej wydajna.

wózek elektryczny atlet

Ponieważ te wózki potrzebują aż o 24% mniej miejsca do obsługi, znajdą swoje zastosowanie w każdym magazynie.

Ergonomia tej serii konkuruje z ergonomią światowej czołówki. Specjalnie zaprojektowana minikierownica z pływającymi podłokietnikami, przestronna kabina, oraz łatwe do przyswojenia dla operatora rozłożenie elementów sterujących sprawia, iż pojazdy z tej serii zapewniają maksymalny komfort i kontrolę, a także bezpieczeństwo kierowcy.

Ergo Stacker Picker

Trudno w jednym miejscu opisać każdą serię znajdującą się w ofercie firmy Lemarpol, ale nie sposób nie wspomnieć ani słowem o serii Ergo Stacker Picker. Jest to wózek łączący w jednej maszynie wysokie osiągi, wraz z możliwością korzystania z niego w wąskich korytarzach.

Idealna stabilność masztu, pełne pole widzenia kierującego oraz zastosowanie technologii Man-Up (podnosi kierującego na wysokość ładunku) sprawia, iż jest to idealne rozwiązanie, gdy w Państwa magazynach dominują wąskie korytarze, niedostępne dla przeciętnych wózków widłowych. Ergo Stacker Picker umożliwia pracę na wysokości 15,75 metrów, a wszystko to z zachowaniem surowych norm przepisów BHP